TRIATLON BRANDÝS

JEDINÝ TRIATLON ŠIROKO DALEKO - a hlavně jediný na tomhle jezeře! vrátili jsme konečně zase zpátky triatlon do tohoto města, které bylo centrem historie za sv. václava. a kažoročně si ho připomíná. stejně tak si my každý rok budeme připomínat terénní triatlon na probošťském jezeře!

 

NA TOMTO ZÁVODĚ, JAKO NA KAŽDÉM Z NAŠÍ SÉRIE, PLATÍ, ŽE DĚTI DO 15 LET MAJÍ STARTOVNÉ ZDARMA, POKUD ZÁVODÍ ALESPOŇ 1 Z RODIČŮ. nEVÁHEJTE PROTO PŘIJET CELÉ RODINA, RÁDI VÁS UVIDÍME! tĚŠIT SE MŮŽETE TAKÉ NA FINISHERSKÉ MEDAILE, POHÁRY PRO TY NEJLEPŠÍ (HODNOTÍME VŽDY PRVNÍ TŘI ŽENY I MUŽE Z KAŽDÉ KATEGORIE!), ČI FAJN OBČERSTVENÍ.

 

Mimo to, pokud si tento závod zapíšete na svůj seznam, stačí k němu připsat ještě jeden z naší série a jste na nominační listině o  tITUL absolutního vítěze celého roku, tzn. labského muže, či ženy 2018! na věku nezáleží.

 

HRAJEME PO CELÝ ZÁVOD PŘÍJEMNOU HUDBU V OKOLÍ ZÁZEMÍ, USLYŠÍTE URČITĚ ROCK, POP, ČI MODERNÍ HUDBU, KTEROU SLÝCHÁTE Z RÁDIA.

 

ZÁZEMÍ OBSAHUJE toalety, sprchy, místa k sezení a hlavně nejlepší těstovinový salát z místní spaghetterie pasta magnifica! A pokud ani ten nestačí, je tu bar s pivkem. :)

KDE NÁS NAJDETE a na co se pŘIPRAVIT?

PŘIPRAVTE SE NA terénní triatlon, KDE NA VÁS NEČEKAJÍ ŽÁDNÉ VELKÉ KOPCE.

 

TAKÉ SE MŮŽETE TĚŠIT NA ODPOLEDNE STRÁVENÉ U VODY S PŘÍJEMNOU HUDBOU A STÁNKEM S PIVKEM.

TRASA ZÁVODU

MAPA SE BUDE V ROCE 2018 drobně LIŠIT!

Odebírat upozornění o novinkách

Submitting Form...

The server encountered an error.

DĚKUJEME.