PARDUBICKÝ TRIATLON

JEDINÝ TRIATLON v srdci pardubic - plaveme v labi, běháme v krásném parku a také na druhé straně řeky, než je zázemí závodu, tudíž vaše rodina může stát na druhé straně břehu a fandit o stošest!

 

NA TOMTO ZÁVODĚ, JAKO NA KAŽDÉM Z NAŠÍ SÉRIE, PLATÍ, ŽE DĚTI DO 15 LET MAJÍ STARTOVNÉ ZDARMA, POKUD ZÁVODÍ ALESPOŇ 1 Z RODIČŮ. nEVÁHEJTE PROTO PŘIJET CELÉ RODINA, RÁDI VÁS UVIDÍME! tĚŠIT SE MŮŽETE TAKÉ NA FINISHERSKÉ MEDAILE, POHÁRY PRO TY NEJLEPŠÍ (HODNOTÍME VŽDY PRVNÍ TŘI ŽENY I MUŽE Z KAŽDÉ KATEGORIE!), ČI FAJN OBČERSTVENÍ.

 

Mimo to, pokud si tento závod zapíšete na svůj seznam, stačí k němu připsat ještě jeden z naší série a jste na nominační listině o  tITUL absolutního vítěze celého roku, tzn. labského muže, či ženy 2018! na věku nezáleží.

 

HRAJEME PO CELÝ ZÁVOD PŘÍJEMNOU HUDBU V OKOLÍ ZÁZEMÍ, USLYŠÍTE URČITĚ ROCK, POP, ČI MODERNÍ HUDBU, KTEROU SLÝCHÁTE Z RÁDIA.

 

ZÁZEMÍ OBSAHUJE toalety, GRIL K PRONÁJMU, dětské hřiště, piing pongový stůl, KRYTÉ DEPO na soukromém basketbalovém hřiště a krásná příroda!

KDE NÁS NAJDETE a na co se pŘIPRAVIT?

Čeká na vás běh a cyklistika parkem na špici, ulice města pardubice.

 

těšte se i na fajn hudbu v okolí basketbalového hřiště v parku a přátelskou partu lidí!

TRASA ZÁVODU

Odebírat upozornění o novinkách

Submitting Form...

The server encountered an error.

DĚKUJEME.