ARMY DUATLON MILOVICE

DUATLON VE VOJENSKÉ PŘÍRODĚ S PĚKNĚ TVRDÝMI PŘEKÁŽKAMI- ZAJEĎTE SI ZHRUBA 30 km od prahy směr mladá boleslav a zažijte nespoutanou jízdu po milovických lesích plnou schodů, skoků, podlézání závor, běhu po atletickém ovále a vyhlášení celé série!

 

NA TOMTO ZÁVODĚ, JAKO NA KAŽDÉM Z NAŠÍ SÉRIE, PLATÍ, ŽE DĚTI DO 15 LET MAJÍ STARTOVNÉ ZDARMA, POKUD ZÁVODÍ ALESPOŇ 1 Z RODIČŮ. nEVÁHEJTE PROTO PŘIJET CELÉ RODINA, RÁDI VÁS UVIDÍME! tĚŠIT SE MŮŽETE TAKÉ NA FINISHERSKÉ MEDAILE, POHÁRY PRO TY NEJLEPŠÍ (HODNOTÍME VŽDY PRVNÍ TŘI ŽENY I MUŽE Z KAŽDÉ KATEGORIE!), ČI FAJN OBČERSTVENÍ.

 

Mimo to, pokud si tento závod zapíšete na svůj seznam, stačí k němu připsat ještě jeden z naší série a jste na nominační listině o  tITUL absolutního vítěze celého roku, tzn. labského muže, či ženy 2018! na věku nezáleží. Zároveň po vyhlášení tohoto závodu zde proběhne i odhalení vítěze labské výzvy 2018, přijďte jim zafandit!

 

HRAJEME PO CELÝ ZÁVOD PŘÍJEMNOU HUDBU V OKOLÍ ZÁZEMÍ, USLYŠÍTE URČITĚ ROCK, POP, ČI MODERNÍ HUDBU, KTEROU SLÝCHÁTE Z RÁDIA.

 

ZÁZEMÍ OBSAHUJE toalety, sprchy, SKŘÍŇKY NA VÁŠ ZÁMEK, PRONAJATÝ ATLETICKÝ STADION A DEPO SCHOVANÉ NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI!

KDE NÁS NAJDETE a na co se pŘIPRAVIT?

Atletický stadion, písek, hlína, bláto, asfalt, kopce, rovinky, schody, kořeny stromů - to vše na vás čeká.

 

Mimo jiné se postaráme i o hudbu, občerstvení a poháry pro ty nejlepší!

TRASA ZÁVODU

Odebírat upozornění o novinkách

Submitting Form...

The server encountered an error.

DĚKUJEME.